Sitenin kullanımı sırasında girilen Ad, Soyad, posta adresi, e-posta adresi gibi bilgilerin veya teslim yapılacak kişinin adresi, Adı Soyadı gibi üçüncü kişi bilgileri saklanmaktadır. Sitenin kullanımı sırasında girilen her türlü bilgiye sadece kayıtlı kullanıcı tarafından ulaşılabilmekte ve bu bilgiler kayıtlı kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Kullanıcı, sitenin kullanımı esnasında sağlamış olduğu ve Adese A.Ş. nezdinde tutulan kişisel bilgilerinin (ad, soyad, unvan, adres, telefon, e-posta vb.), Adese A.Ş. tarafından, hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla temsilcileri vasıtası ile posta, e-posta, telefon veya SMS yoluyla kullanıcı ile irtibat kurulması, hizmet ve ürünlerin tanıtımı, yeni ürünler veya kullanıcının ilgisini çekebileceği düşünülen diğer bilgiler hakkında promosyon niteliğindeki iletilerin gönderilmesi amaçlarıyla kullanılabileceğine muvafakat eder.

Adese A.Ş., kullanıcıdan hiçbir şekilde, e-posta veya SMS yoluyla kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini talep etmemekte olup, kullanıcı, Adese A.Ş. den geldiği şeklinde yansıtılabilecek bu tür iletilere cevap vermemelidir.

İşbu şartlar, sitenin kullanıcısı olunduğu sürece geçerli olacaktır. Ancak, bu şartların fikri mülkiyete ilişkin belirli hükümleri, gizliliğe ilişkin hükümleri sitenin kullanıcısı olmaktan çıkılması durumunda dahi, kullanıcı sıfatından bağımsız olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.

Kullanıcılar ile siteye giren, siteyi kullanan kişi ve kuruluşlar arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, Adese A.Ş.’nin elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde Adese A.Ş. nin yerleşim yerinde bulunan Tüketici Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na göre çözülecektir.

Site ile site kapsamında sunulan hizmetler ve bilgilere ilişkin her türlü istek, şikâyet ve bilgi için
musteri@adese.com.tr mail adresine veya 444 0 237 numaralı Müşteri Danışma Hattına bildirilebilmektedir.

ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş.